Home / MANŞET / Van’da Eş başkan adayı Avcı Gevaş esnafını ziyaret etti

Van’da Eş başkan adayı Avcı Gevaş esnafını ziyaret etti

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan Adayı Mustafa Avcı Gevaş ilçesini ziyaret etti . İlçede bulunan HDP seçim bürosunu ziyaret eden Avcı,burada halkla yaptığı sohbetten sonra aralarında HDP ilçe eş başkanı Ali Sümer ilçe belediye Eşbaşkan Adayları Melek Arapoğlu ve Veysi Şeker’in bulunduğu kalabalık bir grupla ilçe esnafını ziyaret etti.

Esnafı bir bir gezen HDP’liler ekonomiden yerel sorunlara esnafın sorun ve taleplerini dinledi. Esnaftan destek isteyen HDP’li Büyükşehir Belediyesi eş başkan adayı Mustafa Avcı, Nisan sabahıyla beraber halkla ortaklaşarak Van’daki ve Gevaş’taki sorunları bir bir çözeceklerini dile getirdi. Ziyaretlerden dolayı HDP’li heyete teşekkür eden ilçe esnafı hizmetten ve yenilikten yana olduklarını kaydetti.

Son olarak ilçede faaliyet yürüten Hakanlar Tekstil Atölyesini ziyaret eden HDP’liler tekstil işletmecisi ve emekçilerinin sorun ve taleplerini dinledi.

HABERLER

Mediar Araştırma’dan beş büyük şehir için yerel seçim anketi

Mediar Araştırma’nın anketine göre beş büyük şehirden dördünde ‘Millet İttifakı’nın adayı kazanıyor. ‘Cumhur İttifakı’nın önde …